הסוף לכאבי הברכיים והגב נמצא במרחק 30 דקות ממך: הטיפול בשורש הבעיה שיוציא אותך לחיים חדשים

סובל מכאבי ברכיים, גב ורגליים? יש דרך להיפטר מהכאב אחת ולתמיד • משה בצלאל טוען שכל אדם יכול לעשות מהפך בנושא תוך 30 דקות • אז אם גם את או אתה ניסיתם כבר הכל, החל ממשככי כאבים ועד לדיקור סיני -תנו לזה עוד צ'אנס אחרון • איך עושים את זה? כדאי להמשיך לקרוא...

מערכת ישראל טיימס

מחקרים רבים הוכיחו שבחלק גדול מן המקרים, בעיה בכף הרגל היא זו שגורמת לכאבים בברכיים, ברגליים, בגב, בכתפיים, בצוואר ובאגןהמצב נוצר מכיוון שבתוך הנעל חלוקת הלחצים על כף הרגל לא מיטבית ויוצרת עומס על איזורים אחרים בגוף. התרוצצות בלתי מפסקת בקניות, בעבודה, בריצות אחרי הילדים רק מחמירה את הכאבים ונדמה ששום דבר לא עוזר.

או שכנראה עוד לא ניסית הכל…

"הפתרון לכאבים הללו הוא מדרסים מותאמים אישית", כך אומר משה בצלאל שהציב לעצמו כמטרה לשנות את עולם הטיפול בכאב ובריאות כף הרגל.

בזמן שקיימות היום אינספור שיטות טיפול בכאבי גב וברכיים, החל מביקורים חוזרים ונשנים אצל האורטופד, דיקור סיני, נעליים אורטופדיות יקרות, ניתוחים, תוספי תזונה ומשככי כאבים – בצלאל טוען שכל אלה הם טיפולים סימפטומטיים בלבד ועד שלא תטפל בשורש הבעיה, הכאבים ילוו אותך עוד שנים ארוכות.

משה בצלאל
משה בצלאל, מנכ"ל X-Feet

אז מה הוא שורש הבעיה?

ממש כמו שעולה מן המחקרים, שורש הבעיה הוא פיזור הלחצים בכף הרגל.
תראה, זה טוב ויפה לקחת משככי כאבים ולנסות להתמודד עם הכאב, אבל אתה חייב להבין שכאב הגב או הברכיים הוא רק סימפטום, ובגלל זה כל הטיפולים (רפואיים או אלטרנטיביים) יעזרו לך באופן חלקי לתקופת זמן מסוימת, אבל זה בטוח לא יחזיק מעמד.

תחשוב על זה שנייה, כולנו נועלים בכל בוקר נעליים, הולכים לעבודה, עומדים שעות, רצים ממקום למקום – וכל העומס נופל על הרגליים. בגלל שהרגל סגורה בתוך הנעל ולא חופשייה במצב הטבעי שלה, פיזור הלחצים שנוצר יוצר עומסים בצורה ישירה על הברכיים, הגב, האגן, הצוואר ועוד.

תבין, זה מה שקורה אצל 75% מאוכלוסיית העולם המערבי!
וזה לא נגמר כאן. אצל רבים, הכאבים הללו גורמים לדיכאון, עייפות וחוסר ריכוז.

באמת אפשר להשליך כל כאב גב או ברכיים על כף הרגל?

ברור שישנם כאבים שעשויים להיגרם מגורמים אחרים שדורשים טיפול רפואי, אבל 99% מהכאבים האורתופדיים הם כאלה שנגרמים כתוצאה מכף הרגל ולכן זה הדבר הראשון שכדאי לשלול.

כפות הרגליים שלנו אחראיות על בלימת הזעזועים בגוף ואם לא נטפל בהן בצורה נכונה, זה ידפוק את הברכיים והגב התחתון. בהודו ובאפריקה לדוגמא, אנשים הולכים יחפים והם לא סובלים כלל מבעיות אורתופדיות.

ומדרסים, זה כל הפתרון?

כן! מדרס טוב דואג שפיזור הלחצים בכף הרגל יהיה אחיד, מה שהופך את הגוף למקשה אחת של בלימת זעזועים ויוצר מצב בו אין כאביםבנוסף, מדרס טוב מונע בעיות של פלטפוס, דורבן, אולפוס ועוד.

זה נשמע פשוט אבל האמת היא שגם כאן צריך לבחור את המדרס הנכון.

אז מהו "המדרס הנכון"?

מדרס נכון הוא כזה שקודם כל ישיג את הפתרון – יפזר בצורה אחידה את הלחצים בכף הרגל וימנע כאבים, אך בנוסף לזה הוא גם חייב להיות נוח ולא מציק בנעל.

כדי להשיג את זה, המדרס חייב להיות מותאם אישית לרגל שלך!

ממש כמו שאם תלך לרופא עם בעיה בריאותית, הוא ישלח אותך לבדיקות דם ויתאים לך מינונים של תרופות בהתאם, כך גם המדרסים הם צורת טיפול שצריכה להיות מותאמת לצרכים שלך.

אז איך מייצרים מדרס כזה?

תחילה, מאבחנים אותך ואת הרגל שלך.

מי שעושה אצלנו בקליניקות מדרס, הוא שותף מלא לתהליך שלו:
אתה מגיע לפגישה באחד הסניפים ועובר תהליך מהיר אך מדויק ויעיל.

ראשית, נערוך מדידה ממוחשבת ומדויקת ב-100% של כף הרגל שלך כדי להגיע להתאמה אישית מלאה, ללא עלות.

לאחר מכן, הצוות המקצועי שלנו יבצע אבחון מקיף של תוצאות הסריקה, ובתוך 30 דקות תקבל מדרסים שמותאמים עבורך אישית ומתאימים לכל סוגי הנעליים ולכל פעילות ספורטיבית שתבצע.

המדרסים שלנו מיוצרים מחומרים תרמו-פלסטיים שמאפשרים ספיגת זעזועים מיטבית, מחזקים את כף הרגל ומספקים תחושה של הליכה טבעית ויציבה, ממש כאילו אתה יחף.

30 דקות זה כל מה שצריך כדי לייצר עבורי את "המדרס המושלם"?

בהחלט כן! תראה, יש חברות שיקחו מידות וישלחו אותך הביתה. הבעיה היא שבמצב כזה, הרבה פעמים ישנם אי דיוקים והמדרס לא יהיה מותאם ב-100% דיוק לרגל שלך.

אצלנו ב-X-Feet, אנחנו מתאימים את המדרס לרגל שלך מיד במקום כדי שלא יהיו טעויות.

ברגע שהתהליך הזה מבוצע נכון, אנחנו יכולים לפתור את בעיית הכאבים שלך מהשורש כך שהכאב פשוט נעלם. זה נשמע הזוי, אבל יש לנו מעל 1000 לקוחות שמעידים שהכאב נעלם כבר בדרך הביתה עם המדרס החדש!

משה מרחובות לדוגמא, סבל 15 שנים מכאבים ואפילו ניסה לפתור את הבעיה עם מדרסים מחברות אחרות, אבל כלום לא עזר. 
"חודש אחרי שהגעתי ל- X-Feet, אני יכול לומר שנולדתי מחדש", הוא מעיד.

יש כל כך הרבה מדרסים בשוק… אתה יכול לשים את האצבע על מה בעצם הייחודיות של X-Feet לעומת האחרים?


קודם כל ותכל'ס הכי חשוב עבורך, אנחנו מתחייבים להקלה בכאב.

אם לא תחווה הקלה, נחזיר לך את כספך בחזרה, בהתחייבות!
אלה המדרסים היחידים בעולם שהוכחו מחקרית כמסייעים לשיקום כף הרגל, אז קל לנו לעמוד במילה שלנו.

עכשיו תבין, המדרסים שלנו מדמים הליכה יחפה על חוף הים, זאת אומרת שהמדרס מעניק לך תחושה נפלאה לאורך כל כף הרגל.
המדרסים הם דינמיים וכך למעשה עוזרים לכף הרגל שלך להתחזק בכל צעד וצעד.

ואם דיברנו על נוחות, זה ערך עליון מבחינתנו.
ברור לנו ולך שאם המדרס לא יהיה נוח – כנראה שלא תשים אותו בנעל.
בגלל זה, המדרסים של X-Feet דקים וניתן להעביר אותם בקלות מנעל לנעל וללא צורך ברכישת נעליים במידה גדולה יותר, מה גם שהמדרסים מיוצרים בשיטה המובילה בעולם כיום ישירות על כף הרגל שלך, ולכן הם בהתאמה מלאה של 100% וניתן לראות את התהליך מתרחש מול העיניים שלךאין מקום לטעויות.

אנחנו מעניקים שירות חינם לאורך כל חיי המדרסים, כך שלא רק שהם מיוצרים ב-100% התאמה, אלא שתקבל גם ליווי לאורך כל הדרך על מנת לסייע לך להתרגל להליכה עם המדרסים החדשים. 

אז לשאלה הכי חשובה… איך אני מגיע אליכם וכמה זה יעלה לי?

גם כאן אנחנו לא רוצים שתתאמץ יותר מדי 🙂

אתה מוזמן להשאיר לנו פרטים, ואני אדאג שמישהו מהצוות יחזור אליך כדי לקבוע פגישת אבחון (ללא עלות) בסניף הקרוב לביתך.

בפגישה, נאבחן את כף הרגל שלך ונתאים לך את המדרס הנכון עבורך ותוך 30 דקות תוכל גם אתה לצאת לחיים חדשים.

רשת X-Feet צברה עם השנים ניסיון גם בהתאמת מדרסים עבור מי שסובל מבעיות מורכבות, ביניהן סוכרת, יבלות חודרניות ופריצת דיסק.

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בארץ, המסייעות בסבסוד מחיר המדרסים עבור המטופלים.

בנוסף, חשוב להדגיש שהתהליך לא מסתיים בקבלת המדרסים. אצלנו, הלקוחות מקבלים תעודת אחריות מלאה לשנתיים, ויותר ממוזמנים להגיע לביקורות ומעקבים באופן שוטף וללא תשלום נוסף על מנת לשמור על איכות המדרס ועל טיפול מיטבי בכף הרגל.

*מדרסים אינם מחליפים יעוץ רפואי,
בכל מקרה של בעיה רפואית, יש להתייעץ עם הרופא המטפל.