רשת מרפאות השיניים המציעה פלטות שקופות

רואים שקוף: הפלטות השקופות שמשנות את חוקי המשחק בתחום יישור השיניים

תחום אסתטיקת הפה נמצא במרכז חייהם של לא מעט אנשים. לא כולם מבינים זאת, אך מעבר לאסתטיקה יש לכך גם השפעה גדולה על הבריאות שלנו ● רשת מרפאות WeSmile, עשתה מהפכה בתחום יישור השיניים, ושינתה את חייהם של מטופלים רבים ● אנשים שכבר לא צריכים לסבול בדרך לחיוך המושלם, ויכולים ליישר שיניים מבלי שאף אחד ישים לב לדרך

מערכת ישראל טיימס

בשיתוף WeSmile

לרבים מאיתנו יש משהו שהיינו רוצים לשנות במראה שלנו. 

חלק רוצים להחליק את השיער, אחרים מחפשים להעלים את הקמטים, ויש כאלה שרוצים חיוך מושלם עם שיניים ישרות. הליך יישור השיניים הוא מהבולטים יותר – נכון, הוא גם ויזואלי כמו השאר, אבל הוא מצריך תהליך ארוך יותר, במקרים רבים יקר יותר, והוא נוגע במקום מאוד מרכזי בחיים שלנו – בחיוך.

אנשים שחושבים על הליך ליישור שיניים מונעים מעצמם לצחוק בחופשיות, לחייך בתמונות, להיות חופשיים ולהרגיש בנוח בעור של עצמם. לא מעט מהם נמנעים מהתהליך כי הם מתביישים להסתובב עם האמצעי "הסטנדרטי" המוכר – "גשר הקוביות".כן, הגשר שמודבק על השיניים, וקשה עד בלתי אפשרי להתעלם ממנו.

בתקופת הקורונה למשל, מצד אחד השיח על יישור השיניים נדחק אל השוליים בעקבות עטיית המסכות, ומצד שני שיחות הזום גרמו לנו להבין איך השיניים שלנו נראות מהצד השני של המסך. באופן כללי, ברוב הזמן, כשהחיים מתנהלים כהרגלם – זהו נושא בוער בחייהם של רבים.

למזלם של אותם אנשים, יש לא מעט טכנולוגיות ופתרונות ליישור שיניים בשוק של היום -וחלקן אפילו בלתי נראות. 

הבעיה – איך בוחרים את השיטה הנכונה עבורנו?

מרוב ריבועים לא רואים את השיניים

גשר מתכת "רגיל" (סמכים), גשר שקוף, גשר פנימי, סמכים "שקופים" או פלטות שקופות? בעבר, גשר המתכת הוא כל מה שהכרנו, ובשנים האחרונות עלתה לתודעה גם שיטת הפלטות (קשתיות) השקופות שנכנסה למין קטגוריה משלה.

אז איך יודעים מי נגד מי?

גשר סטנדרטי (סמכים) 

השיטה המוכרת ביותר ליישור שיניים, בה "הקוביות" נראות לעין. 

✘ גשר קבוע, הכוונה היא שאין אפשרות להסירו במידת הצורך עד תום הטיפול.

✘ על מנת ליצור את הגשר יש לקחת מידות מהמטופל בעזרת יציקת חומר – ולקוות לתוצאות טובות (ניסוי וטעייה). אי אפשר לדעת מה תהיה התוצאה, ולכן אין ביטחון, ויש צורך לנסות שוב ושוב. 

זמן טיפול ממוצע – משתנה ממטופל למטופל, בדרך כלל אורך מספר שנים.

פלטות שקופות (קשתיות)

✔ שיטה המציגה פלטות שקופות, שאינן נראות לעין.

✔ הפלטות מתלבשות על השיניים וניתן להסירן (ואף כדאי) בעת שתייה ואכילה, או מתי שמתחשק. 

✔ שיטה המבוססת על טכנולוגיית סריקה ותכנון תלת מימדי (תוכנית הטיפול נקבעת מראש) וניתן לראות את התוצאה הסופית באמצעות הדמייה, ולדעת בדיוק כמה זמן הטיפול יקח. (ואת הפלטות מחליפים מדי כמה שבועות עד לקבלת התוצאה הרצויה).

✔ זמן טיפול ממוצע – 10 חודשים.

הגשר "הסטנדרטי" (סמכים)

השיטה המוכרת ביותר ליישור שיניים, בה "הקוביות" נראות לעין. 

✘ גשר קבוע, הכוונה היא שאין אפשרות להסירו במידת הצורך עד תום הטיפול.

✘ על מנת ליצור את הגשר יש לקחת מידות מהמטופל בעזרת יציקת חומר – ולקוות לתוצאות טובות (ניסוי וטעייה). אי אפשר לדעת מה תהיה התוצאה, ולכן אין ביטחון, ויש צורך לנסות שוב ושוב. 

זמן טיפול ממוצע – משתנה ממטופל למטופל, בדרך כלל אורך מספר שנים.

פלטות שקופות (קשתיות)

✔ שיטה המציגה פלטות שקופות, שאינן נראות לעין.

✔ הפלטות מתלבשות על השיניים וניתן להסירן (ואף כדאי) בעת שתייה ואכילה, או מתי שמתחשק. 

✔ שיטה המבוססת על טכנולוגיית סריקה ותכנון תלת מימדי (תוכנית הטיפול נקבעת מראש) וניתן לראות את התוצאה הסופית באמצעות הדמייה, ולדעת בדיוק כמה זמן הטיפול יקח. (ואת הפלטות מחליפים מדי כמה שבועות עד לקבלת התוצאה הרצויה).

✔ זמן טיפול ממוצע – 10 חודשים.

אפשר לראות שעולם יישור השיניים התפתח בצורה בלתי רגילה. ההבנה שהגשר שכולנו מכירים הוא כבר לא הברירה הטבעית, היא בלתי ניתנת להכחשה. ויותר מזה, הידיעה שאפשר ליישר שיניים מבלי שאף אחד ישים לב, היא ה"גיים צ'יינג'ר" האמיתי.

יישור שיניים: אסתטיקה, בריאות ומה שביניהם 

לא הרבה יודעים, שתהליך יישור השיניים – הוא לא עניין אסתטי בלבד. זוהי הנחה די הגיונית שכאשר נושא יישור השיניים עולה, רובנו נחשוב מיד על יתרונות כמו – חיוך יפה, העובדה שלא צריך להתבייש לחייך בתמונות יותר… אבל האמת היא, ששיניים שאינן ישרות (צפופות, שעולות על השנייה, שיניים עקומות) יכולות לגרום נזק לטווח הארוך.

כאשר השיניים נמצאות במצב כזה, יהיה קשה מאוד לצחצח אותן כמו שצריך ולשמור על היגיינת הפה בצורה המיטבית – כך נצבר לכלוך רב בין השיניים, כזה שגם צחצוח קפדני ביותר לא יכול להסיר, מה שבסופו של דבר יכול ליצור בית לחיידקים, ובעיות אחרות בחלל הפה. 

אלו הן שתי הסיבות העיקריות שאנשים פונים לתהליך יישור שיניים, ובשנים האחרונות ניתן לראות שרוב מיישרי השיניים הבוגרים, בוחר בפלטות השקופות (הקשתיות).

הפלטות השקופות (קשתיות) | קרדיט: WeSmile

הפלטות השקופות בולטות בשוני שלהן משאר שיטות יישור השיניים.

 מלבד ההבדל "המובן מאליו" – עצם העובדה שהפלטה שקופה, ישנו הבדל פחות נראה לעין, אך חשוב לא פחות – היכולת לשלוף את הפלטות בעת הצורך – מה שמקל על שמירת הגיינה, צחצוח שיניים וכו.

לעומת גשר (סמכים) רגיל, בו הדבר אינו מתאפשר. הפלטות מתלבשות על גבי השיניים, וניתן להוציא אותן ולהחזיר אותן מתי שרק רוצים. מדובר בפלטות פלסטיק דקות אשר קל להלביש בקלות. 

"יישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות הוא פריצת דרך טכנולוגית" כך אומר ד"ר דורון בר חן מרשת מרפאות  WeSmile.

רשת המרפאות ששינתה את חוקי המשחק

ד"ר דורון בר חן

בעזרת סריקת דיגיטלית ותכנון ממוחשב ניתן ליצור אמצעי שמייצר את ההשפעה של הגשר הסטדנרטי, אך בצורה יעילה, מהירה ומדויקת יותר. או במילים של ד"ר בר חן: "אסתטי, נוח לשימוש, מקצר מאוד את תהליך הטיפול – ויש בו וודאות שהטיפול יצליח".

ד"ר דורון בר חן הוא המנהל הרפואי של רשת הקליניקות WeSmile, ותפיסתו המקצועית: "ליצור רפואה ייחודית, המשלבת פתרונות יצירתיים וטכנולוגיות רפואיות חדשות". אין ספק שזה מסביר את התשוקה של ד"ר בר חן לגבי הקשתיות השקופות של חברת Invisalign האמריקאית.

החברה נסחרת בבורסה, מובילה בעולם בתחום היישור השקוף, ויש תחתיה הצלחות של מעל 10 מיליון סיפורי הצלחה. מדובר בחברה והמומלצת ביותר על ידי אורתודנטים ברחבי העולם. 

"אנחנו החלטנו להתמקצע ולעסוק בדבר אחד בלבד – יישור שיניים בקשתיות שקופות, ולהביא את החבילה הזאת במחירים מפתיעים" מוסיף ד"ר בר חן. 

טיפול אורתודנטי במחיר נגיש

מחיר ממוצע של טיפול ליישור שיניים במרפאת WeSmile נע בין 11,900 שקלים ל-21,900 שקלים, תלוי משך זמן הטיפול ומצבו של כל מטופל, ויכול להיות די נגיש הודות לאפשרות הפריסה לתשלומים שהמרפאה מציעה. 

"בזכות הטכנולוגיה, יכולנו להגיע למצב בו אנחנו מנגישים את המוצר שלנו למי שרוצה, ולחסוך זמן טיפול ארוך. 

"זמן טיפול ממוצע עם הקשתיות השקופות הוא עשרה חודשים (תלוי מטופל), ובדרך כלל מסתכם בגג שנה וחצי בלבד. זה גם חוסך זמן נסיעות – צריך להגיע לביקורת רק פעם בחודשיים, כי כל שאר העבודה נעשית בבית על ידי החלפת הקשתיות בצורה עצמאית".

גם אני רוצה חיוך מושלם!

טווח המחירים של טיפול נע בין
11,900 שקלים ל-21,900 שקלים
[תלוי באורך ומורכבות הטיפול] 
את המחיר המדויק ניתן לקבל לאחר בדיקת ההתאמה – 
אותה Wesmile מספקת ללא עלות.

השאירו פרטים עוד היום

אז איך התהליך עובד אצלכם בקליניקה? 

"בשלב הראשון מגיעים לפגישת התאמה ללא עלות, כדי שקודם כל נבין אם השיטה שלנו מתאימה למטופל. חשוב לציין שהשיטה מתאימה כמעט לכל מי שמתאים לו גם גשר.

"במידה ורואים שיש התאמה והמטופל מעוניין להתקדם, באותו המפגש אנחנו מבצעים הדמייה, לפיה אנחנו מייצרים את הקשתיות. ההדמיות נעשות בטכנולוגיה חדשה שמאפשרת למפות כל שן ושן, וזאת מבלי לבצע שום הליך שגורם לאי נוחות בחלל הפה – ועם אפשרות לראות את התוצאה הסופית בהדמייה. כן" מדגיש ד"ר בר חן, "אפשר ממש לראות איך החיוך יראה בסוף הטיפול".

ד"ר דורון בר חן, רופא שיניים ומומחה לשיקום הפה, מסביר על תהליך יישור השיניים ב-WeSmile.

"בניגוד לסמכים (גשר שכולם מכירים), בו כל פגישה עם הרופא היא ניסוי וטעייה – עם הקשתיות יש לנו 100% וודאות. אנחנו יודעים בביטחון רב מאוד שהקשתיות שנייצר למטופל ישיגו את התוצאה הרצויה. 

"בגשר הסטנדרטי  זה מצב של ניסוי וטעייה – כל פעם מכוונים  מחדש ומקווים שבפעם הבאה התוצאה תהיה טובה יותר. לפעמים זה לא המצב – מתבזבז זמן רב, ויותר מזה – זמן מיותר, מה שלא קורה עם הקשתיות השקופות.

"דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שניתן לעשות ביקורות מעת לעת באמצעות שיחת וידאו עם הרופאים שלנו, ובכך לחסוך נסיעות מיותרות ואף לקבל את סט הקשתיות הבא במשלוח מהיר עד לבית המטופל".

אז לאחר ההדמייה, הקשתיות מוכנות, המטופל מגיע לקחת אותן – ומכאן הוא "לבד"? 

"מה פתאום. אנחנו מלווים את המטופל בכל התהליך, גם לאחר שהתהליך מסתיים אנחנו פה בשביל מי שצריך. לאחר שהקשתיות מוכנות, אנחנו שולחים את המטופל לדרך עם הסבר ברור מתי צריך להחליף לקשתית הבאה. בדרך כלל כל שבועיים צריך לעבור לקשתית הבאה, ופעם בחודשיים אנחנו נפגשים לביקורת – אנחנו אפילו מזכירים למטופלים מתי לעבור לקשתית הבאה".

וכמה זמן ביום צריך להיות עם הקשתיות? ולאילו גילאים מתאימה השיטה?

"בין 20-22 שעות. ברוב שעות היממה, ועדיף כמה שאפשר. כשאוכלים ושותים מומלץ להסיר את הקשתיות, וכמובן שניתן להסיר אותן מתי שרוצים – אם יש אירוע משפחתי, הרצאה בעבודה, או כל דבר אחר.

"לגבי הגילאים, רוב המטופלים שלנו הם בין גילאי 15-45, אבל גם אנשים מעל הגילאים האלה יכולים ליהנות משיטת יישור השיניים הזאת – גם מטופלים מעל גיל 50 או 60. אין גיל מאוחר מדי להרגיש בנוח עם השיניים שלנו".

החיוך שאחרי הטיפול

הקליניקות שלכם נמצאות בעיקר במרכז בשרון (ועכשיו קליניקה אחת בחיפה). מה עושה מי שגר רחוק ורוצה להגיע? 

"נכון, היום הקליניקות שלנו ממוקמות בתל אביב, נתניה, קיסריה ובחיפה. אבל אנחנו באמת מאמינים שהמרחק לא אמור להיות הסיבה לוותר על טיפול ב-WeSmile, וכמו שאמרתי – אנחנו יכולים לעשות שיחות זום עם המטופלים, ולשלוח להם את הקשתיות הבאות ללא כל עלות נוספת. אם זמן הטיפול הממוצע הוא עשרה חודשים, אנחנו ניפגש במהלך התקופה הזאת 5 פעמים בלבד, 
והתוצאה תישאר לנצח. 

"בכלל, אנחנו בשאיפה להגיע לכמה שיותר אזורים בארץ ואנחנו בשאיפה שזה יקרה בקרוב כדי שנוכל להנגיש את השיטה שלנו לכמה שיותר לקוחות, ולשמח עוד אנשים כמו אלה שכבר בחרו בנו וממשיכים להמליץ עלינו. זה לא מובן מאליו".

הקליניקה של WeSmile

"זה באמת שינה לי את החיים"

רוני, לקוחה של WeSmile סיימה את הליך יישור השיניים לפני מעל שנה, ועד היום היא ממשיכה להיות שגרירה של החברה.

"הגעתי ל-WeSmile סקפטית. השתמשתי בכל מה שאפשר, היה לי רסן, סמכים רגילים, לאחר מכן היו פלטות, וזה היה עניין של שנים! 4 שנים אני חושבת. בדיעבד אני מבינה שזה לקח כל כך הרבה זמן כי לא הייתה להם שום וודאות. בסופו של דבר התוצאה הייתה יפה, אבל היום אני מבינה שזה יכל לקחת חצי מהזמן, ואולי אפילו פחות. 

"לפעמים הייתי שואלת מתי אני אוכל להוריד את זה – והתשובה הייתה "נראה לנו שבחודש איקס, לא יכול להבטיח, וכן בסוף 4 השנים זה ירד. ונכנסתי לאותו סרט לא הרבה זמן אחרי כי לא שמו קיבוע. 

"החלק הכי קריטי הוא, שהייתי לפני חתונה, שהמשכתי לדחות ולדחות כי הייתי כל כך מתוסכלת מזה שהשקעתי זמן וכסף, אמרתי לבן זוג שלי (שהיום הוא בעלי) שאין מצב שאני מחייכת ככה בתמונות, זה כבר גלש לכל תחום בחיים שלי.

"הרגשתי סוג של כישלון שבגיל 31 אני נמצאת שוב במצב שהייתי בו בגיל 18, ואשכרה דוחה אירועים בחיים שלי בגלל שהדימוי העצמי שלי ברצפה". 

אז איך בעצם קטעת את המעגל זה? 

"למזלי בן הזוג שלי היה יותר חזק ממני ברגעי הבאסה שחוויתי. הוא אמר לי שהוא שמע מחבר בעבודה שיש מרפאה בתל אביב שעושה פלטות שקופות ליישור שיניים, שהוא עשה בעצמו והוא מבסוט עד הגג. לא באמת האמנתי שזה יהיה אחרת, אבל הבן זוג שלי דחף אותי ללכת לבדיקת התאמה, הבנתי שזה לא עולה כסף אז אמרתי לעצמי שאין לי מה להפסיד".

לפני ואחרי | קרדיט: WeSmile

ואיך הרגשת באותה פגישה? 

"הייתי קצת מופתעת. שמעתי בכל מקום כמעט שכל דבר שהוא לא 'גשר רגיל' אמור לעלות הון. בפגישה הבנתי שהמחיר אני אשלם הוא כמעט זהה לחלוטין. זה שינה לי את התפיסה לגבי השיטה הזאת לגמרי, היה לי בראש רק את הסיפור הלא מוצלח שאני עברתי, שלא עצרתי לחשוב על היתרונות".

כמו מה למשל?

"כמו זה שאני יכולה להוציא אותן מתי שאני רוצה. שאני יכולה לקבוע תאריך לחתונה שלי, ולא לפחד שיראו את הקשתיות בתמונות כי אני אוכל להוריד אותן ביום של האירוע, ולהמשיך את הטיפול שנייה אחרי. אה ועצם העובדה שההליך לא כואב… גם ממש שמחה אותי".

היית מודאגת מהכאב של הטיפול?

"בגשר הרגיל כל פעם שהייתי חוזרת מכיוון של הגשר היית סבולת יום יומיים מלחץ בפה, משהו שממש הקשה עלי לאכול. יצא לי לפספס ימי עבודה אפילו. עם הפלטות לא היה לי שום כאב".

אם היית יכולה להגיד משהו למישהי או מישהו שמתלבטים האם לעשות יישור שיניים – מה היית ממליצה?

"קודם כל הייתי אומרת להם שאין פה מה להפסיד. התהליך היה לי כל כך נעים ונוח כבר מההתחלה. מפגישת ההתאמה ואז הביקורות, שהיו פעם ב… אבל הן היו פשוט מרגיעות. ראיתי תוצאות הרבה יותר יפות ומהירות ממה שחשבתי שאראה, מצאתי את עצמי מפסיקה לדאוג – מפסיקה לדאוג שיתקע משהו בגשר, מפסיקה לדאוג שיכאב בטיפול הבא, מפסיקה לדאוג שאולי כלום לא ישתנה… 

"הפכתי לרגועה יותר, ידעתי שאני אראה אחרת, וידעתי שזה יגרום לי להרגיש אחרת. הצוות הרפואי היה מדהים, ענו לי על כל השאלות וגרמו לי להרגיש בבית, 
ותוך עשרה חודשים כבר היה לי חיוך חדש ולאף אחד לא היה מושג שבכלל עברתי תהליך ליישור שיניים.

"אז בקיצור – הייתי אומרת לכל מי שמתלבט לפחות להגיע לשלב הראשון,
כי רוב הסיכויים שהוא יתלהב כמוני." 

אז אפשר להגיד שבסופו של דבר זה השתלם, לא?

"השתלם? זה שינה לי את החיים. הייתי מודאגת מזה עשרים וארבע שבע. זה שיבש לי כל כך הרבה תחומים בחיים, אבל זה בעיקר החזיר לי את השקט. לא ידעתי כמה זה מפריע לי, עד שנפטרתי מהבעיה הזאת.

"חשוב לי להגיד, שהרבה אנשים לא מבינים שזאת השקעה חד פעמית. אני לא עשיתי סקר שוק, באוטומט ניגשתי לקופת חולים כי הייתי בטוחה שזה הכי זול, שזה בטוח יצליח… ואם מלכתחילה הייתי מגיעה ל-WeSmile לא הייתי צריכה לעבור את כל זה – היה יוצא לי טוב על ההתחלה. באמת שאני מודה לכל הצוות של המרפאה, החזירו לי את החיוך- תרתי משמע".

לגזור ולשמור

ריכזנו לכם את מה שאתם צריכים לדעת על הפלטות השקופות של Invisalign בקליניקת WeSmile:

האם זה באמת שקוף?

כן. בלי אותיות קטנות, בלי הסברים מיותרים. הפלטות באמת שקופות לחלוטין. אם תביטו ממש מקרוב, אולי תוכלו לראות שכבה דקה על פני השיניים, אך צריך להתאמץ כדי לשים לב לנוכחות הפלטה.

האם אתם עובדים עם חברת Invisalign?

בוודאי. חברת Invisalign היא החברה המובילה איתה WeSmile עובדים. אבל אין הגבלה ליצרן אחד בלבד, הצוות של הקליניקה מנוסה בתחום יישור השיניים השקוף – לא משנה עם איזה חברה עובדים. 

האם אפשר להוריד את הפלטות מתי שרוצים?

אפשר להוריד את הפלטות מתי שרק רוצים – אם יש אירוע משפחתי, חתונה, אוכל ושתייה חמה (במקרים האלה חייבים להוריד). אבל חשוב לזכור, מומלץ להיות עם הפלטות בין 20-22 שעות כדי לקדם את הזמן בו יראו תוצאות. 

האם WeSmile עובדים עם קופות החולים? 

אין לחברה הסדרי תשלום עם קופות החולים, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים. עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות לנגישות ומשתלמות. 

מה מיוחד ב- WeSmile?  

WeSmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית שהופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. ב-WeSmile הולכים עם המטופלים יד ביד, גם בליווי רגשי, מלבד ליווי במהלך הטיפול. 

WeSmile מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם רופאים אורתודנטים מומחים בנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפותחה כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.

לשאלות נוספות אפשר להיכנס לאתר >> 

הקליניקה של WeSmile

רק בשביל לקבל חיוך

בסופו של יום, אנחנו מרגישים טוב, כשאנחנו מקבלים את עצמנו, וכמו שאמרנו  –  אצל הרבה מאיתנו כדי להרגיש טוב, צריך לעשות שינויים פיזיים, ביניהם לעבור טיפול ליישור שיניים. 

השקט הנפשי שאנשים מרגישים כשהם עושים צעד שמקרב אותם עוד קצת לחלום שהם רוצים להגשים, הוא דבר שקשה לכמת אותו, לשים עליו תג מחיר – ובמקרה של WeSmile, נראה שזה הליך די פשוט ומאוד נגיש שיכול לפתור את הבעיה הזאת לפלח אוכלוסייה בלתי מבוטל. 

לפעמים אנשים צריכים תזכורת לזה שהמציאות יכולה להשתנות, ויש לא מעט כלים לעשות את לעשות את זה – ליישר את השיניים, להרגיש בנוח לחייך בתמונות, ולא לדחות אירועים או להתבייש לדבר בהרצאות – לעבור את התהליך שעד היום פחדת לנסות. 

לפרטים נוספים על הפלטות השקופות וקליניקת WeSmile השאירו פרטים.

טווח המחירים של טיפול נע בין
11,900 שקלים ל-21,900 שקלים
[תלוי באורך ומורכבות הטיפול] 
את המחיר המדויק ניתן לקבל לאחר בדיקת ההתאמה – 
אותה Wesmile מספקת ללא עלות.

בא לי להתחיל לחייך!